بهترین راهکارها،
برای کسب و کار شما

ما بهترین راهکار را برای شما داریم.

ما در شرکت آراد به ارائه بهترین راهکار و باکیفیت‌ترین خدمات به مشتریان خود می‌پردازیم. طیف گسترده خدمات آراد علاوه بر برگزاری رویدادهای نمایشگاهی و همایش، شامل انواع مختلف خدمات طراحی و برنامه نویسی و همچنین گرافیک و چاپ نیز می‌شود.

برگزاری نمایشگاه و همایش و کنگره

شرکت آراد با بیش از ۸ سال سابقه در حوزه برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی و همچنین شناخت کامل ساختار و نیازمندی های برگزاری نمایشگاه و همایش و کنگره بهترین همراه شما در برگزاری رویداد مورد نظر شما خواهد بود.
شرکت آراد با دارا بودن مجوز از سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت، امکان فعالیت در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تهران را دارد. این موضوع به ما کمک می کند تا شما را از طی کردن رویه های اداری وقت‌گیر به منظور دریافت مجوزهای مورد نیاز برگزاری رویدادها بی نیاز کنیم و رویدادی در سطح استانداردهای جهانی را در کنار هم برگزار کنیم.

طراحی و توسعه وبسایت و پرتال

تیم طراحی و توسعه وبسایت و پرتال آراد که با نام تجاری سایتچیان نیز شناخته شده است، با در اختیار داشتن اعضایی با دانش و تخصص گسترده و به روز، همراه شما در مسیر ورود به عرصه معرفی کسب و کار خود در فضای مجازی می باشد.
خدمات ما در این حوزه شامل طراحی و توسعه نرم افزار در حوزه وب، توسعه نرم افزار موبایل، راه اندازی، مدیریت و امنیت سرور، بهبود سرعت و بهینه سازی وبسایت، بهینه سازی جست و جو یا سئو و همچنین مشاوره در خصوص طرح ریزی و توسعه پرتال تخصصی می‌شود.

طراحی و چاپ

ما با طراحی به روز، جذاب و چشمگیر و همچنین ارائه انواع خدمات چاپ دیجیتال و افست، همراه شما در مسیر معرفی محصولات و خدمات شما هستیم.

تدوین طرح کسب و کار و مشاوره

شرکت آراد با شناسایی کسب و کار شما و مطالعه شرایط حاکم بر زیست بوم کسب و کار بهترین طرح استراتژیک را در مسیر توسعه کسب و کار به شما ارائه می‌کند.

تبلیغات و برندینگ

همکاران ما در شرکت آراد با دسترسی به مجموعه جامعی از خدمات که از نیازمندی‌های معرفی کسب و کار شما هستند، با بسته‌های متنوعی آماده ارائه خدمات برندینگ و تبلیغات به شما هستند.

آماده شروع یک پروژه موفق هستید؟

فرصت را برای آغاز همکاری با ما از دست ندهید. همین حالا با ما تماس بگیرید و با آسودگی خاطر موفقیت پروژه خود را تضمین کنید.

خبرنامه الکترونیکی

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به شرکت برگزاری نمایشگاه و همایش آراد مطلع شوید.