با تیم
آراد آشنا شوید.

تعهد

تیم آراد از افرادی متعهد تشکیل شده است که تمام تلاش و توانمندی خود را در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان به کار می‌بندند. این موضوع در کنار رعایت اصول اخلاق و حفظ محرمانگی تیم آراد را در میان بهترین‌های این عرصه قرار می‌دهد.

تجربه

وجود افرادی متعهد در کنار تجربه ۸ سال ارائه خدمات در ارائه خدمات برگزاری نمایشگاه و همایش و همچنین طراحی و چاپ و برنامه نویسی وبسایت و پرتال به ما امکان شناسایی حداکثری نیازمندی‌ها را می‌دهد.

نوآوری

وجود افراد خلاق در شرکت آراد به ما امکان ارائه راهکارهای نوین برای مسائل و نیازهای جدید مشتریان خود را می‌دهد. پس جای هیچگونه نگرانی نیست، در آراد همیشه راهکار مناسب برای پروژه شما وجود دارد.

به تیم موفق آراد بپیوندید.

در شرکت آراد همه افراد در کنار هم برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان تلاش می‌کنیم. ما در آراد به رشد و پیشرفت همکاران خود اهمیت می‌دهیم و آسایش و امنیت ایشان از اولیت‌های اصلی شرکت آراد است.

اهداف و مسئولیت اجتماعی

ما به توسعه جامعه اهمیت می دهیم.

در آراد ما همیشه رویکردی قوی برای کمک به تعالی جامعه خود، کمک به کارمندان و توانمندسازی اقتصاد داریم. این تعهد در سراسر ارزش‌های اصلی ما، از انجام بهترین کار درست گرفته تا تربیت افرادی با توانایی رهبری، متعهد به بازگرداندن به جامعه، تنیده شده است. همچنین در این زمان چالش برانگیز، جوامعی که به آنها خدمت می کنیم با نیاز به منابع قابل توجهی روبرو هستند.

خبرنامه الکترونیکی

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به شرکت برگزاری نمایشگاه و همایش آراد مطلع شوید.