پاسخ
پرسش‌ها شما

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات متداول

ما در شرکت آراد مشتاقیم تا پاسخگوی سوالات شما باشیم. برخی از پرسش‌های پرتکرار و پاسخ آن‌ها در ادامه ذکر شده است. اگر پاسخ سوال خود را نگرفتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد برگزارکننده نمایشگاه بین المللی نانو است.

شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد برگزارکننده نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت است.

خدمات شرکت آراد شامل موارد ذیل می‌شود:

  1. برگزاری نمایشگاه بین المللی و ملی، برگزاری همایش های بین المللی و ملی، برگزاری کنگره های بین المللی و ملی.
  2. طراحی سایت (Website)، طراحی پرتال (Portal)، خدمات مدیریت و امنیت سرور (Server Managment)، خدمات بهینه سازی وبسایت و پرتال (Optimization) و خدمات سئو تخصصی (SEO)، تولید محتوای تخصصی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی.
  3. طراحی و چاپ انواع اقلام گرافیکی مانند کارت ویزیت (Business card) و سربرگ (Letterhead)، پوستر (Poster) و بنر (Banners)، انواع کاتالوگ (Catalogue)، انواع استند (Stands) و لایتباکس (Lightbox)، کتاب نمایشگاهی و تبلیغاتی و …
  4. ارائه مشاوره کسب و کار و طراحی طرح کسب و کار.
  5. ارائه مشاوره تبلیغات و برندینگ.

از این که قصد پیوستن به تیم ما را دارید بسیار خرسندیم. برای این منظور از طریق صفحه فرصت‌های شغلی رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

شما می توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۹ الی ۱۷، از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۰۲۹۳۰ و ۰۲۱۸۸۷۳۱۱۹۷ با ما تماس بگیرید. شرح کامل راهای ارتباط با شرکت آراد  در صفحه تماس با ما ذکر شده است.

آماده شروع یک پروژه موفق هستید؟

فرصت را برای آغاز همکاری با ما از دست ندهید. همین حالا با ما تماس بگیرید و با آسودگی خاطر موفقیت پروژه خود را تضمین کنید.

خبرنامه الکترونیکی

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به شرکت برگزاری نمایشگاه و همایش آراد مطلع شوید.